Armutlu'da ormanda iki ceset bulundu: Birinin eli bileğinden kesilmiş

Armutlu'da ormanda iki ceset bulundu: Birinin eli bileğinden kesilmiş

Bursa ile Yalova sınırında ormanda biri başından silahla vurulmuş, biri eli bileğinden kesilmiş halde iki erkek cesedi bulundu.

Yalova'da 13 Mayıs'tan bu yana kayıp olan kuyumcu 45 yaşındaki Ömer Sefa Sevgi ile İstanbul’da akaryakıt istasyonu sahibi olan 53 yaşındaki Yaşar Eti'nin cesetleri bulundu.

Yalova ile Bursa’nın Gemlik ilçesi sınırında yer alan Armutlu ilçesi yakınlarındaki ormanda arama çalışması yapan polisler, Selimiye ve Hayriye Köyü arasındaki ağaçlık alanda iki ceset buldu.

Yapılan incelemede Ömer Sefa Sevgi’nin elinin bileğinden kesildiği, Yaşar Eti’nin de başından silah yarası olduğu belirlendi. Cenazeler Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığının incelemesinin ardından Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Gemlik ve Armutlu İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

TEHDİT EDİLİYORDU

Öte yandan aslen Muş Bulanık nüfusuna kayıtlı olan ve Çiftlikköy ilçesinde kuyumculuk yapan Ömer Sefa Sevgi’nin alacak verecek meselesinden dolayı bir süredir tehdit aldığı ve bu nedenle kısa süre önce ailesini Antalya’ya götürdüğü iddia edildi. (DHA)