Kıyafetleri alev aldı, üzerine düştüğü odunlar da tutuştu

Kıyafetleri alev aldı, üzerine düştüğü odunlar da tutuştu

Aydın'da Gökay Ç. alev alan kıyafetlerini çıkarmak isterken odunlara takıldı. Çevredeki vatandaşların müdahalesiyle hem odunlar hem de gencin üzerindeki alevler söndürüldü.

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, sokakta tutuşan kıyafetlerini çıkartmak isteyen 31 yaşındaki Gökay Ç., bir evin önünde yığılı olan odunlara takılıp düştü.

"ALEVLER ODUNLARI DA TUTUŞTURDU"

Hacıfeyzullah Mahallesi'nde, saat 02.00 sıralarında dışardan gelen sesleri duyanlar, Gökay Ç. ismindeki kişinin, üzerindeki kıyafetler tutuşmuş halde merdivenli sokakta koştuğunu fark etti.

Gökay Ç. kıyafetlerini çıkarmaya çalışırken, bir evin önünde yığılı olan kışlık odunlara takılarak düştü. Alevler kısa sürede odunları da tutuşturdu. Çevredeki vatandaşların müdahalesiyle hem odunlar hem de gencin üzerindeki alevler söndürüldü. Kıyafetleri büyük oranda yandığı için çıplak kalan gencin üzeri bir örtüyle örtülüp, sağlık ekiplerine haber verildi. Ekipler gelene kadar vücudunda yanıklar oluşan gencin üzerine hortumla su tutuldu.

Gökay Ç.'nin, aynı mahallede yaşadığı ve olaydan yaklaşık 10 dakika önce evinden çıktığı öğrenildi.

Ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Gökay Ç., buradan da Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yara ve Yanık Merkezi'ne sevk edildi. Tedaviye alınan Gökay Ç.’nin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Gökay Ç.'nin kıyafetlerinin nasıl tutuştuğunu araştırıyor. (DHA)

Etiketler :