AKP'li Faruk Çelik'ten komplo iddiası: 'Cumhurbaşkanımızın önünde hain tezgahlara muhatap bırakıldım'

AKP'li Faruk Çelik'ten komplo iddiası: 'Cumhurbaşkanımızın önünde hain tezgahlara muhatap bırakıldım'
AKP Artvin Milletvekili ve eski bakan Faruk Çelik, partisindeki bazı isimlerin kendisine "hain tuzaklar kurduğunu" ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önünde 'tezgahlara muhatap bırakıldığını' iddia etti.

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve AKP Artvin Milletvekili Faruk Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Siyasetin doğasında görevlerden ayrılmak da vardır. Görevden ayrıldığınızda sizi hayırla ananlardan çok sizi eleştirenler göze batar. Her siyasetçi bunu yaşamıştır, yaşayacaktır. Sırayla bunlar. Mesele, övenlere göstereceğiniz memnuniyet değil, eleştirenlere karşı göstereceğiniz sabırdır" dedi.

Çelik, "milli tarım"dan rahatsızlık duyanlar olduğunu öne sürdü.

'Hain tezgahlar'

Çelik paylaşımını şu sözlerle tamamladı:

"Şahsen, 'milli tarım'dan rahatsız olanlar tarafından TRT’de Payitaht dizisine bile konu edildim, %98 oy aldığımız Harran ilçemizde iftarda ve Şanlıurfa havaalanında VİP’te Cumhurbaşkanımızın önünde hain tezgahlara muhatap bırakıldım. Bu işleri yapanlar dışarıdan değildi. Bu tezgahı kuranları biliyorum. Dava sahibi olmak; SABRETMEYİ, LİDERE GÜVENMEYİ, HAKKIN GALİP GELECEĞİNE İNANMAYI GEREKTİRİR, şikayeti ve müdahale edin demeyi değil." (Kısa Dalga)

resim-2023-11-24-225639308.png

Gündem