Cüneyt Özdemir ve Erk Acarer tartışmasında son perde: Özür diledi

Cüneyt Özdemir ve Erk Acarer tartışmasında son perde: Özür diledi
Gazeteci Erk Acarer'e, "Berbat bir adamsın. Gazeteciliğin de şaibeli…Yatacak yerin yok…" diyen Cüneyt Özdemir, Acarer'den özür dileyerek tweetlerini sildi.

Gazeteci Erk Acarer, Seçil Erzan'ın dolandırıcılık davasıyla ilgili Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla'yı yayına alan gazeteci Cüneyt Özdemir'e "Uzmanına sorduk diyorsunuz yani, güzel haber:)" yorumu yapmış, ardından ikili ikili arasında sosyal medya üzerinden atışma başladı.

"Berbat bir adamsın, gazeteciliğin de şaibeli"

Cüneyt Özdemir'in de, Acarer'in sözlerine, "Berbat bir adamsın. Gazeteciliğin de şaibeli…Yatacak yerin yok…" yanıtı vermesi üzerine tartışma büyüdü.

Cüneyt Özdemir, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Erk Acarer'den özür dileyerek, tartışmayı kapattı.

Paylaşımında, "Erk Acerer ile yazdığım twitlere bir kez daha baktım. Onun yazdıklarını da bir kez daha okudum. Erk Acerer'e haksızlık yaptığıma karar verdim. Geçmişte de benim gazeteciliğimi sorgulayan kimi polemikler yaratmak istiyordu, biraz onun devamı gibi gördüm. Ama yine de kendisine böyle bir cevap vermemeliydim. Kimin nasıl gazeteci olduğuna bırakalım izleyicilerimiz karar versin. Bu twitlerle ilgili tüm muhattaplardan da özür dilerim. (Not; Bu vesileyle Kitkat'a da hiç gitmediğini de öğrenmiş oldum, Berlin'e geldiğimde alırlarsa belki beraber gideriz:))" diyen Özdemir ayrıca eski tweetlerini de sildi.

"Zarif bir davranış olmuş"

Erk Acarer de, Cüneyt Özdemir'in paylaşımına, "Zarif bir davranış olmuş, ben de siliyorum. Kitkat işi bende… " diye yanıt verdi.

Böylece ikili arasındaki sosyal medya kavgası sona erdi. (Kısa Dalga)

Gündem