Demet Şener'den Dilan-Engin Polat'ın çocukları için yorum: Anne baba olunca birazcık her şeyi dikkat ederek yapmak lazım

Demet Şener'den Dilan-Engin Polat'ın çocukları için yorum: Anne baba olunca birazcık her şeyi dikkat ederek yapmak lazım
Ünlü manken Demet Şener, kara para aklama ve vergi kaçırma iddiaları sonrası tutuklanan Dilan-Engin Polat çiftinin çocukları hakkında konuştu.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, haklarında "Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet" suçlarından soruşturma başlatılan Engin ve Dilan Polat çiftiyle birlikte 24 şüpheli yakalandı.

Mahkemeye sevk edilen 12 kişi tutuklanarak cezaevine girdi.

İki çocuk annesi manken Demet Şener, katıldığı 2. Sayfa programında Dilan-Engin Polat çiftinin hapse girmesini değerlendirdi.

'Akıllara hep o çocuklar geliyor'

Polat çiftinin iki çocuğu olduğunu vurgulayan Şener, “Çok zor şeyler. Yani bir annenin babanın ve akrabaların bir şekilde suçlanıp içeriye girmesi akıllara hep o çocukları getiriyor. Ama o çocukları düşünmesi gereken anne baba, bizler değiliz” dedi.

Sözlerini sürdüren Şener, "Gelinen nokta tabii ki çok üzücü ama anne baba olunca birazcık her şeyi tartarak ve dikkat ederek yapmak lazım” ifadelerini kullandı. (Kısa Dalga)