Ersan Şen siyasete giriyor | Partisini açıkladı

Ersan Şen siyasete giriyor | Partisini açıkladı
Televizyonda yorumculuk yapan hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, katıldığı canlı yayında Yavuz Ağıralioğlu'nun kuracağı yeni partide yer alacağını açıkladı.

Ekranlarda tartışma programlarıyla gündeme gelen hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, aktif siyasete giriyor. Şen, canlı yayında Yavuz Ağıralioğlu'nun kuracağı partiye katılacağını açıkladı.

Gazeteci İsmail Saymaz'ın kendisine yönelttiği "Benim duyduğum kadarıyla yerel seçimden sonra kurulacak bir parti Ersan Şen ile görüşme yapmış. Doğru mu diye kendisine soruyorum?" sorusunu yanıtlayan Şen, şunları söyledi:

"Yavuz Ağıralioğlu ile görüştüğümüz doğru"

"Sayın Yavuz Ağıralioğlu sevdiğim bir insandır. İyi bir Türk milliyetçisidir. Görüştüğümüz doğrudur. Kendisi şu anda eğilim yoklaması yapmakta henüz kurduğu bir partiyi ya da onun adımlarını attığını duymadım. Eğer bir çalışma ortamı, birlikte hareket etme şansı olursa bunu değerlendireceğiz.

Ben Türk milliyetçilerinin, Atatürk milliyetçilerinin mümkün olduğunda bir cephe altında toplanmasını dileyenlerdenim. Bunun bu ülkede olabileceğini düşünüyorum. Mümkündür, bu ülkeyi seven insanlardır. Yavuz Bey ile de görüşmemiz olmuştur. Konuştuk ve bazı hususları değerlendirdik." (Kısa Dalga)