Fenomen Ayşenur Parlak'ın eşine yazdığı 'son mesaj' ortaya çıktı

Fenomen Ayşenur Parlak'ın eşine yazdığı 'son mesaj' ortaya çıktı
Dördüncü evre kolon kanseriyle mücadele eden sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, 37 yaşında hayatını kaybetti. Yaşamını yitiren fenomen Parlak'ın eşine yazdığı 'son mesaj' ortaya çıktı.

12 yaşından beri kanserle mücadele eden fenomen Ayşenur Parlak vefat etti.

Henüz 37 yaşında olan bir çocuk annesi fenomenin ölümü sevenlerini yasa boğdu. Ayşenur Parlak'ın vefat haberini eşi Savaş Parlak, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla duyurdu.

"Keşke önce ben gitseydim"

Parlak'ın eşi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Hüküm Allah'ın. Ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım nasıl olsa hislerimi. Maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olan dua eden seven herkesten Allah razı olsun. Ruhuna duayı kesmeyin Allah rızası için. Tek tesellim ben yeminimi tuttum hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde ölüm bizi ayırana dek" ifadelerini kullandı.

"Sen benim bu dünyadaki cennetimsin"

Kanserle mücadelesiyle hafızalara kazınan Ayşenur Parlak'tan geriye ise eşi Savaş için yazdığı şu son satırlar kaldı:

Hayatımda verdiğim en doğru karardı seni sevmek. Dönüp baktığımda mutlu anılardan başka bir şey hatırlamamak bunun en büyük kanıtı. Doğum günlerinin 13 tanesinde yanında olabildiğime şükretme 13 tanesine daha şahit olmanın hayaliyle iyi ki doğdun benim güzel adamım. Sen benim bu dünyadaki cennetimsin.

Ayşenur Parlak kimdir?

1986 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşenur Parlak, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra ihracat uzmanı olarak çalışmaya hayatına başladı. Üniversitede tanıştığı eşiyle evlilik hazırlıkları yaparken meme kanserine yakalandığını öğrendi. Evlendikten sonra tedavi olan Ayşenur Parlak vergi memuru olarak çalışmaya devam etti. Parlak, "10 Amazon Yüksek Doz Yaşam" kitabının yazarlarından biri oldu. 12 yaşında ikinci evre kemik kanserini, 27 yaşında birinci evre meme kanserini, 30 yaşında da üçüncü evre lenfomayı yenen Ayşenur Parlak'a 33 yaşında kolon kanseri teşhisi konmuştu. (Kısa Dalga)