Kılıçdaroğlu'dan sert tepki: Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun

Kılıçdaroğlu'dan sert tepki: Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter'dan yayınladığı mesajda AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına sert tepki göstererek "Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter" dedi.

Millet İttifakı 13. Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok sert tepki gösterdi.

"Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor" diyen Kılıçdaroğlu "Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter" sözlerini dile getirdi.

Kılıçdaroğlu mesajında şunları kaydetti:

"Benim Kandil'deki teröristlerle görüştüğüme dair kasetler olduğunu söyledin. Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir.

Samimi bir Müslüman olarak inandığım bütün mukaddesler üzerine yemin ediyorum. Hem vallahi hem billahi böyle bir görüşme yoktur, yalandır, iftiradır. Milletimizden özür dilemelisin Erdoğan. Bir insana yakışır şekilde hareket et ve göz göre göre işlediğin bu suçlardan vazgeç.

Yeter bu iftiralar yeter. Allah’a sığınıyorum dedim. Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter." (Kısa Dalga)