Kıvanç Tatlıtuğ: Evlilik aşkı kesinlikle öldürmüyor, neden ötekileştiriliyor?

Kıvanç Tatlıtuğ: Evlilik aşkı kesinlikle öldürmüyor, neden ötekileştiriliyor?
Şu sıralar Beren Saat ile başrolleri paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı filmiyle gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ evlilik hakkında konuştu. Evliliğin güzel bir şey olduğunu belirten Tatlıtuğ, "Evlilik aşkı kesinlikle öldürmüyor. Sence sevgililik aşkı öldürür mü? Evlilik neden ötekileştiriliyor? Evlilik 'tü kaka' bir şey mi?" dedi.

2008'de başlayan ve 2010'da sona eren Aşk-ı Memnu dizisiyle milyonları kendilerine hayran bırakan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ 13 yıl sonra yeniden sinema filmi için bir araya geldi.

İstanbul İçin Son Çağrı filminde başrolleri paylaşan ikili, İbrahim Selim'in sunduğu Ajaba adlı programa konuk oldu.

Başak Dizer ile evli olan ünlü oyuncu "Sence evlilik zor mu?" sorusuna "Sence sevgililik zor mu? Biz neden evliliği böyle bir kalıba sokuyoruz? Evlilik zor mu? Değil" diye yanıt verdi.

resim-2023-11-25-230559832.png

'Evlilik 'tü kaka' bir şey mi?'

Tatlıtuğ, "Evlilik aşkı öldürür mü?" sorusu karşısında ise "Kesinlikle öldürmüyor. Sence sevgililik aşkı öldürür mü? Evlilik neden ötekileştiriliyor? Evlilik 'tü kaka' bir şey mi? Evlilik güzel bir şey. Aşkın ömrü bitmesi gerekiyorsa sevgiliyken de biter. Bir raf ömrü vardır, onun bitmesi gerekiyordur, biter" ifadelerini kullandı.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 2016 yılında Başak Dizer ile Paris'te nikah masasına oturdu. Ünlü çift geçtiğimiz yıl oğulları Kurt Efe'yi kucaklarına aldı. (Kısa Dalga)

Gündem