Münevver Karabulut'un babası: O mezar açılsın huzur bulalım

Münevver Karabulut'un babası:  O mezar açılsın huzur bulalım
Cem Garipoplu'nun mezarının açılması tartışmalarına dair konuşan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, "Asıl huzuru kaçan biziz. O mezar açılsın huzur bulalım, rahat edelim" açıklamasını yaptı.

İstanbul'da 2009'da vahşice Münevver Karabulut'u katleden Cem Garipoğlu'nun gerçekten cezaevinde intihar edip etmediği tartışmalarına nokta koymak için babası Nida Garipoğlu'nun "mezarı açılsın" talebine, Münevver Karabul'un babasından yanıt geldi.

Cem Garipoğlu'nun babası Nida Garipoğlu, dün "Huzurumuz kalmadı, oğlumun mezarı açılsın" diyerek Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na DNA eşleştirmesi için oğlunun mezarının açılması talebiyle dilekçe vermişti.

'O katilin öldüğü söylendiği günden beri derin şüphelerim devam ediyor'

Garipoğlu'nun dilekçesi üzerine Sabah'a konuşan Süreyya Karabulut, "Çok şaşkınım. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Bir yılı aşkın bir zamandır mezarın açılması için mücadele veriyorum. O katilin öldüğü söylendiği günden beri derin şüphelerim devam ediyor. Ben de açılsın diyorum zaten başka bir şey söylemiyorum. Asıl huzuru kaçan biziz. O mezar açılsın huzur bulalım, rahat edelim" dedi. (Kısa Dalga)