Demirbaş'tan iddia: "FETÖ, PKK ve DHKP-C birleşmiş, algı operasyonu yapıyor"

Demirbaş'tan iddia: "FETÖ, PKK ve DHKP-C birleşmiş, algı operasyonu yapıyor"
Tolgahan Demirbaş, "FETÖ, PKK ve DHKP-C unsurları birleşmişler, Cumhur İttifakı’na zarar vermek amacıyla algı operasyonu yapmak istiyorlar" dedi.

Kısa Dalga - Sinan Ateş cinayeti davasında azmettirici olarak adı geçen eski Ülkü Ocakları yöneticisi Tolgahan Demirbaş, SEGBİS ile savcıya verdiği ifadesinde, Sinan Ateş cinayetinin ardından Ülkücü Harekete komplo kurulduğunu” iddia etti.

Sinan Ateş cinayeti davasının dosyasına giren ve avukatlarla da paylaşılan SEGBİS sorgu görüntülerinin bir bölümü daha, "B Yüzü" adlı sosyal medya hesabından yayınlandı.

Demirbaş, ifadesinde şunları söyledi:

“Tüm bunlar FETÖ iltisaklı insanlardır. FETÖ, PKK ve DHKP-C unsurları birleşmişler, Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye zarar vermek, seçimleri manipüle etmek, algı operasyonu yapmak amacıyla el birliğiyle bu dosyayı mecrasından çıkarıp içinden almış oldukları kırpık bilgileri çoğaltarak, olumsuz yanlarını ele alarak, burada algı operasyonu yapmak istiyorlar. Burada milliyetçi - ülkücü camia zan altında bırakılmak istenmektedir. Bu operasyonları yapanların kim oldukları bellidir.” (Haber Merkezi)

Gündem