9 yaşındaki çocuğun vaadi gerçek oldu: Rapçi Sefo okulu ziyaret etti

9 yaşındaki çocuğun vaadi gerçek oldu: Rapçi Sefo okulu ziyaret etti

Bursa'da bir öğrencinin ilkokul temsilcisi olması halinde rap şarkıcısı Sefo'yu okula getireceği yönündeki vaadi gerçek oldu.

Nilüfer ilçesindeki özel okulda ilkokul temsilciliğine aday olan Tuana Ulusoy, seçimi kazanması halinde herkese tatlı dağıtacağını ve Sefo'yu okula getireceğini vaat etti.

Yaklaşık bir ay önceki seçimde Tuana başkan oldu. Bir veli, Tuana'nın vaadini sosyal medya hesabından paylaştı. Yapılan paylaşımı gören Sefo da "Başkan yalancı çıkmasın diye bu okula gideceğim. Ama waffle işini çözmesi lazım" ifadelerini kullandı.

sefo-haber.jpg

Daha sonra okul yönetimiyle iletişime geçen Sefo, dün okulda öğrencilerle buluştu. Okul yönetimi ve okul temsilcisi Tuana'yla görüşen Sefo, daha sonra öğrencilere kısa bir konser verdi, onlarla fotoğraf çektirdi.

Vaadini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyleyen Tuana Ulusoy, "Herkesin beni seçeceğini biliyordum. Seçim vaadimde tatlı dağıtacaktım, bir de Sefo'yu getirecektim. Çok mutluyum ve heyecanlıyım. Bundan sonra da ünlüleri getirebilirim" dedi.

'Yalancı çıkmasın diye sözünü tuttuk'

Tuana'nın sözlerinin ardından Sefo, "Sefo'yu getirdin de tatlı ne olacak?" diyerek espri yaptı. Öğrencilerle buluştuğu için mutlu olduğunu belirten şarkıcı Sefo, "Ben de heyecanlıyım. Çocukların mutluluklarını gördükçe mutlu oluyorum. Arada böyle şeyler yapmak bana iyi geliyor. Başkanın sözünü tutturduk. Yalancı çıkmasın diye buraya geldik. Sosyal medyada bir paylaşım gördüm. Hemen iletişime geçtik ve geldik" diye konuştu.

Kızının vaadini gerçekleştirmesine vesile olan Sefo'ya teşekkür eden Tuana'nın annesi Semra Ulusoy da "Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bugün kızımın vaadini gerçekleştirdi. Çok mutluyum. Seçimden birkaç gün önce konuşmasını yaptığında bunu vaat etmişti. Kendisi de çok hızlı bir şekilde vaadini yerine getirdi" ifadelerini kullandı. (DHA)