AKP'li Çelik'ten Taksim saldırısı açıklaması: Burası Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi gayet güvenli bir yerdir

AKP'li Çelik'ten Taksim saldırısı açıklaması: Burası Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi gayet güvenli bir yerdir
AKP Sözcüsü Ömer Çelik, bombalı saldırının gerçekleştiği İstiklal Caddesi'nde "Türkiye güvenli bir ülkedir. Bütün terör örgütleriyle mücadele edeceğiz ve onları yenecek gücümüz var" açıklaması yaptı.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı saldırıya ilişkin olarak, "Türkiye güven ülkesidir, zarar vermeye çalışan terör örgütleri bunun bedelini ödeyecektir” dedi.

"TÜRKİYE BİR GÜVEN ÜLKESİDİR"

İstiklal Caddesi'ne giden Çelik, Türkiye’nin güven ülkesi olduğunu söyleyerek “Birlik ve beraberlik duygusuyla mücadelemizi sürdüreceğiz. Güvenlik güçlerimiz ilk andan itibaren çok hızlı bir çalışma yaparak faili ve bağlantılarını tespit edip hepsinin yakalanmasını sağladılar. Buralardayız, arkadaşlarımız burada. Burası Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi gayet güvenli bir yerdir. Türkiye bir güven ülkesidir. Buna zarar vermeye çalışan Türkiye'ye göz diken tüm terör örgütleri bunun bedelini en ağır şekilde ödeyecektir. İlk günden itibaren birlik beraberlik duygusunu ortaya koyan bu caddenin sakinleri olmak üzere bütün Türkiye’deki vatandaşlara şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı. (DHA)

Gündem