AKP'li vekil 'Biz bu milletin ta kendisiyiz' mesajını yarım milyonluk Rolex'le paylaştı

AKP'li vekil 'Biz bu milletin ta kendisiyiz' mesajını yarım milyonluk Rolex'le paylaştı
AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM’de misafir ettiği hemşehrileri ile selfie çekip sosyal medyadan paylaşırken, yarım Rolex saati görüntülendi. Gelen tepkilerin ardından Bahadır Yenişehirlioğlu paylaşımını sildi.

AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun yarım milyonluk Rolex saati ortaya çıktı.

Yenişehirlioğlu, TBMM’de misafir ettiği hemşehrileri ile selfie çekip sosyal medyadan paylaşırken, Rolex saati görüntülendi.

Gelen tepkilerin ardından Bahadır Yenişehirlioğlu paylaşımını sildi.

Sözcü'den Veli Toprak'ın haberine göre, AKP’li Yenişehirlioğlu’nun taktığı Rolex saatin iki modeli bulunuyor. Saat, “Rolex Submariner Date’’ ve “Rolex GMT-Master’’ adıyla üretiliyor. Bu saatlerin fiyatı 16 bin 200 (562 bin lira) ile 16 bin 800 Euro arasında değişiyor. AKP’li vekilin saatiyle ilgili paylaştığı fotoğrafa gelen tepkilerden bazıları şöyle:

* Kolunda milyonluk saat; dişin bile kaplama, milletin ağzında diş yok. Giydiğin takım bile 50-60 binden aşağı değil, biz de Reisçiyiz, ama biz bu grupta değiliz.

* Biz de Rolex saat takıp, ıstakoz yiyebilsek haklısınız.

* 22 yıllık bir AK partili, son seçim Ak partiye oy vermeyen biri olarak ben artık sizin gibi düşünmüyorum. Şu resme baktığımda bile içimi bir keder kaplıyor. Bir yanda geçim derdine düşmüş yoksul bir millet öte yandan lüks içinde zevki sefa yapan yöneticiler.

* Saadet zinciri.

* Siz böyle yaptıkça millet nasıl öfkeleniyor biliyor musunuz? Aynen böyle devam.

* Milletin kendisi 10 bin alıyor, haberiniz olsun.

Gündem