Angelina Jolie: Brad Pitt bana şiddet uyguladı

Angelina Jolie: Brad Pitt bana şiddet uyguladı
Brad Pitt-Angelina Jolie ikilisi arasındaki hukuk savaşı sürüyor. Angelina Jolie bir kez daha eski eşi Brad Pitt'in kendisine uzun süre fiziksel şiddet uyguladığını iddia etti.

Ortak sahip oldukları, Fransa'da bulunan Miraval Şatosu şaraphanesinin kontrolüyle ilgili hukuk mücadelesi devam ederken, Hollywood yıldızları Brad Pitt ile Angelina Jolie arasında sular durulmuyor.

Jolie, 2016 yılında uçak yolculuğu yaptıkları sırada Pitt’in kendisine ve yanlarında bulunan çocuklarından birine şiddet uyguladığını öne sürmüş ve bu olay, çiftin boşanmasına neden olmuştu.

"Çok daha önce başlamıştı"

NTV'de yer alan habere göre; 48 yaşındaki Jolie, fiziksel şiddetin 2016'daki uçak olayından "çok daha önce" başladığını iddia ediyor.

Jolie'nin avukatları "Pitt'in Jolie'ye yönelik fiziksel taciz geçmişi ailenin Eylül 2016'da Fransa'dan Los Angeles'a yaptığı uçak yolculuğundan çok önce başlamış olsa da bu uçuş Pitt'in fiziksel tacizini çocuklara da yönelttiği ilk uçuş oldu. Bunun üzerine Jolie onu derhal terk etti" ifadelerine yer verdi.

İddiaları reddetti

Pitt'in yakın arkadaş ise People dergisine bu iddiaların "asılsız" olduğunu söyledi.

Jolie ayrıca, Miraval Şaraphanesi'ndeki hisselerini satın alması için Pitt'e teklif götürdü ancak ikili arasında anlaşma sağlanamadı. İddialara göre, Pitt Jolie'ye gizlilik sözleşmesi imzalattı. Bu sözleşme, Jolie’nin Brad Pitt’in kendisine ve çocuklarına şiddet uyguladığından bahsetmesini yasaklıyordu. (Kısa Dalga)

Magazin