Arınç: "Dünün mücahitleri, daha sonra müteahhit oldu"

Arınç: "Dünün mücahitleri, daha sonra müteahhit oldu"
Arınç, Milli Görüş'ün önemli isimlerinden Fehim Adak'ın anmasında yaptığı açıklamada "Dünün mücahitlerinin daha sonra müteahhit daha sonra müşahit olduğu bir noktadayız. Burada kalsalar bile iyi" dedi.

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Milli Görüş’ün önemli isimlerinden Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde mezarı başında yapılan anmaya katıldı.

Oda Tv'nin haberine göre, Bülent Arınç, “Millî Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmeddin Erbakan hocamızın yol ve dava arkadaşı, eski bakanlarımızdan merhum Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde Bağlum’da kabri başında toplanarak hatim duasına hep birlikte iştirak ettik. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, devlet eski bakanı Dr. Sacit Günbey ve Millî Görüş camiasından dostlarımızın katıldığı hatim duası ve anma toplantısında bendeniz de bir konuşma yaptım” dedi.

DÜNÜN MÜCAHİTLERİ BUGÜN MÜTEAHHİT OLDU

Burada bir konuşma yapan Bülent Arınç, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Arınç, “Bugün bizim en büyük sıkıntımız, maalesef dünün mağdurlarının, bugün mağrur olmasıdır. Dünün fakirlerinin bugün zenginlikten gözlerinin kamaşmasıdır. Ve bugünkü yaşantı içerisinde ne varsa, kaybetmiş olmalarıdır. Dünün mücahitlerinin daha sonra müteahhit daha sonra müşahit olduğu bir noktadayız. Burada kalsalar bile iyi” diye konuştu.

Gündem