Armağan Çağlayan çalışanlarla kavga etti, sonra açıklama yaptı: Deli değilim

Armağan Çağlayan çalışanlarla kavga etti, sonra açıklama yaptı: Deli değilim
TV program yapımcısı Armağan Çağlayan program çekimi gittiği Şişli’deki bir AVM’de bulunan kozmetik firması çalışanlarıyla tartıştı. Çağlayan daha sonra açıklama yaptı: Deli değilim.

Ünlü sunucu ve TV program yapımcısı Armağan Çağlayan program çekimi için gittiği Şişli’deki bir AVM’de çalışanlarla tartıştı.

AVM'deki kozmetik firması çalışanlarıyla dakikalarca tartışan ve ara ara tansiyonun yükseldiği görülen görüntüler sosyal medyada çokca konuşulan konular arasına girdi.

Çağlayan’ın o anları AVM'deki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayda alındı. Bugün saat 15.30 sıralarında Şişli Mecidiyeköy’de bulunan bir AVM’de gerçekleştiği belirtilen tartışmaya özel güvenlik görevlilerinin de müdahale ettiği görüldü.

Çağlayan açıklama yaptı: Deli değilim

Armağan Çağlayan olaya ilişkin görüntülerin yayınlandığı bir siteyi alıntılayarak açıklama yaptı:

"Deli değilim. Durduk yere kendi kendime tartışmadım tabii ki. Olay şöyle oldu. Gösteri sebebiyle o AVM’deydim. Yemek katına çıkmak için yürüyen merdivenlere doğru giderken bir hanımefendi arkamdan 'Armağan Çağlayan' sonra 'Çağlayan Armağan' 'şişşşşt baksana Armağan' diye bağırdı. Önce duymamazlığa geldim. Sonra bağırmalar devam etti. Bunun üzerine ben de dönüp 'böyle bağırmanız ayıp değil mi? Beni ne yerine koyuyorsunuz?' diye bağırdım. Ve standın önüne gidip ben de hanımefendiye hiç kimseye böyle bağırmayacağını, bağırmaması gerektiğini bağırarak anlattım. Durum bundan ibarettir. Daha sonra bağırışmalar üzerine AVM’nin güvenlik görevlileri geldi. Herkesi gereksiz yere meşgul ettiğim için özür dilerim"

Çağlayan'ın paylaştığı mesaj şöyle:

(Kısa Dalga)

Magazin