Armağan Çağlayan'dan akciğer kanseri açıklaması

Armağan Çağlayan'dan akciğer kanseri açıklaması
Armağan Çağlayan, akciğerinde tespit edilen kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğunu belirterek, yakın zamanda tedaviye başlayacağını ve programlara ara vereceğini duyurdu.

Televizyon ve Youtube programı yapımcısı ve avukat Armağan Çağlayan sosyal medya hesabından açıklama yaparak akciğerinde tespit edilen kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğunu belirtti. “Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum" diyen Çağlayan, "Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım" dedi.

"Zorunlu arayı fazla uzatmadan..."

Çağlayan, açıklamasına şöyle devam etti: "Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz.

Çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.”

Gündem