Arzum Onan'dan ‘boşanma’ açıklaması: Sevgimizi, saygımızı değiştirmeyecek

Arzum Onan'dan ‘boşanma’ açıklaması: Sevgimizi, saygımızı değiştirmeyecek

Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ ile boşanacaklarını açıkladı. Onan, “psikolojik şiddet” iddialarını ise kesin bir dille yalanladı, "Son derece çirkin bir yalan" dedi.

Oyuncu Arzum Onan, Türkiye İşçi Partisi (TİP) Muğla Milletvekili Adayı ve oyuncu eşi Mehmet Aslantuğ ile boşanacakları yönündeki birkaç gündür basında çıkan haberlere dair açıklama yaptı.

Boşanacaklarını doğrulayan Onan, Aslantuğ'un kendisine psikolojik şiddet uyguladığı iddiasını ise kesin bir dille yalanladı.

Onan, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"'30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez' dedim.

Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim.

Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır.

Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle…" (Kısa Dalga)