Ayhan Bora Kaplan'ın itirafçı olan eski "sağ kolu" vuruldu

Ayhan Bora Kaplan'ın itirafçı olan eski "sağ kolu" vuruldu
Ayhan Bora Kaplan'ın 'sağ kolu' ve itirafçı olduğu öne sürülen Serdar Sertçelik'in Ankara'da vurulduğu ve yoğun bakımda tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Ankara'da yeraltı dünyasında "Kaplanlar" olarak bilinen suç örgütünü yönettiği iddiasıyla tutuklanan Ayhan Bora Kaplan'ın en yakın adamlarından olan ve itirafçı olduğu öne sürülen Serdar Sertçelik, bir restoranda çıkan kavgada silahlı saldırı sonucu yaralandığı ortaya çıktı.

'Yan bakma' kavgası

T24'ün haberine göre, silahlı kavganın Kaplan soruşturması ile ilgisinin olmadığı, internet fenomeni bir kadına "yan bakma tartışması" nedeniyle yaşandığı öğrenildi.

Restoran çalışanı ve müşteri de yaralandı

Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Çankaya’daki bir restorana giden Sertçelik ve beraberindekiler, burada bulunan bir başka grup ile kavga etmeye başladı. İnternet fenomenlerinden olduğu öğrenilen bir kadına “yan baktıkları” iddiasıyla başladığı söylenen kavga, iki grup arasında silahlı saldırıya dönüştü. Sertçelik ve beraberindeki 3 kişi ile bir restoran çalışanı ve bir müşteri de yaralandı.

4 kişi gözaltına alındı

Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alınırken, bacaklarından yaralanan Sertçelik Etlik Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada önce yoğun bakıma alınan Sertçelik’in, tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi. (Kısa Dalga)

Gündem