Babacan'dan Onur Şener ve İlksen Tüzün paylaşımı: Bu şiddet sarmalı ülkemizi mahvediyor

Babacan'dan Onur Şener ve İlksen Tüzün paylaşımı: Bu şiddet sarmalı ülkemizi mahvediyor

Ali Babacan, “Bugünkü acı haberler karşısındaki üzüntümü tarif etmem imkansız. Canilerin aramızdan aldığı müzisyen Onur Şener’in bir daha kızıyla şarkılar söyleyemeyecek, sahnede sevenleriyle buluşamayacak olması kahredici. Şener’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Canımızı acıtan diğer haber ise yine bir kadın cinayeti. Katledilen İlksen Tüzün’e Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Bu şiddet sarmalı ülkemizi mahvediyor" dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan sosyal medya hesabından, istek şarkıyı çalmadığı için katledilen Onur Şener ve eşi tarafından katledilen İlksen Tüzün için başsağlığı mesajı yayınladı.

Babacan, şu açıklamayı yaptı:

"Bugünkü acı haberler karşısındaki üzüntümü tarif etmem imkansız. Canilerin aramızdan aldığı müzisyen Onur Şener’in bir daha kızıyla şarkılar söyleyemeyecek, sahnede sevenleriyle buluşamayacak olması kahredici. Şener’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Canımızı acıtan diğer haber ise yine bir kadın cinayeti. Katledilen İlksen Tüzün’e Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Bu şiddet sarmalı ülkemizi mahvediyor.”