Babanın feryadı:  Evladıma kıyan kişinin 21 suç dosyası varmış 22. suçu biz olduk

Babanın feryadı: Evladıma kıyan kişinin 21 suç dosyası varmış 22. suçu biz olduk

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi'nde özel güvenlik görevlisini bıçaklayarak öldüren şüphelilerin suç dosyası kabarık çıktı.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi'nde özel güvenlik görevlisi Tuğrul Okudan'ı bıçaklayarak öldüren şüphelilerin suç dosyası kabarık çıktı. Şüphelilerden M.B.'nin 27, Ç.K.'nin de 11 ayrı suçtan kaydı olduğu açıklandı.

Okudan için Esenyurt İmam Hasan Camii'nde cenaze töreni düzenlenecek. Tören öncesi konuşan acılı baba Hüseyin Okudan, "Benim yavrumun hiç bir suç yoktu. Benim yavruma nasıl kıydı? Ne kadar kötü bir kelime kullanabilir ki? Sadece sizlerden şunu rica ediyorum. Bunu hep haykıracağım 'Ona söyleyin ki, ne kadar mutlusun? Ne kadar huzurlusun? Böyle bir acı yaşatılır mı? Bunları duysun, babasının vasiyeti olarak duysun. Benim sözlerim onun kulaklarında çınlasın. Gözlerinin önünden film şeridi gibi geçsin. Duyduğum kadarıyla benim evladıma kıyan kişinin 21 suç dosyası varmış 22. suçu biz olduk. Onlar gibiler sokaklarda barındırılmasın. Başkalarının canları yanmasın." dedi. (DHA)