Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat: PSG ile anlaştık

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat: PSG ile anlaştık
Beşiktaş'ta yaklaşan seçimler öncesinde açıklamada bulunan başkan adayı Hasan Arat, Fransız Paris Saint-Germain takımıyla prensip anlaşmasına vardıklarını duyurdu.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü başkan adayı Hasan Arat, Fransa ekibi Paris Saint-Germain ile prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

Arat sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Bugün Paris Saint-Germain FC ve Avrupa Kulüpler Birliği Başkanı, kıymetli arkadaşım Sayın Nasser Al-Khelaifi ile Doha’da bir araya gelerek, Beşiktaş JK ve Paris Saint-Germain FC arasında futbolcu transferi konusunda prensip anlaşmasına vardık. Anlaşmamız, Gençlik Gelişim Merkezi (Futbol Akademi) ve antrenman merkezi konularında geniş çaplı işbirliğini de kapsıyor." ifadelerini kullandı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 26 Kasım Pazar günü yapılacaktır. 26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecektir." denildi. (Kısa Dalga)

Spor