Bir tuhaf kampanya: Derbi+Umre 45 bin lira

Bir tuhaf kampanya: Derbi+Umre 45 bin lira
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın istemediklerini açıklamasına karşın 29 Aralık'ta Riyad'da oynanması kararlaştırılan Süper Kupa Finali için turizm firmaları maç-umre paketini yarattı. Pakette uçak, otel, maç bileti ve transferler dahil tüm masraflar yer alıyor.

İki kulübün de Türkiye'de oynamak istediği ancak TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin "Suudi Arabistan'da düzenlenmesi konusunda Galatasaray ve Fenerbahçe'nin talep etti" iddiasını öne sürerek kararlaştırdığı Süper Kupa Finali için turizm firmaları, kampanya başlattı.

29 Aralık Cuma günü Arabistan'ın Başkent'i Riyad'da, Al-Awwal Park Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmanın dahil olduğu maç ile umre ziyareti, 44 bin liralık pakette birleştirildi.

'Her şey dahil'e Umre ve maç da dahil

Akşam Gazetesi'nden Ömer Özarslan’ın haberine göre, firmalar, “her şey dahil” kampanyalar oluşturdu. Tur kapsamında Arabistan'a gidecekler, umre ziyaretinin ardından finali izlemeye geçecek.

Cristiano Ronaldo ve Anderson Talisca'nın formasını giydiği Al-Nassr'ın maçlarını oynadığı Al-Awwal Park Stadyumu'nun taraftarların bu kararı protestosu nedeniyle boş kalacağı endişesi hakimdi. Turizm firmalarının başlattığı kampanyayla stada seyirci toplamak hedefleniyor (Kısa Dalga)

Spor