Boşandığı eşini bıçakladı

Boşandığı eşini bıçakladı

Batman'da bir erkek boşandığı eşini çocuğunun yanında bıçakladı. Eski eş tutuklanırken, hastanede tedavisi süren kadının hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

Batman'da, Devran Ergün isimli erkek, bir süre önce boşandığı Sevda Ergün'ü çocuğunun gözü önünde 3 yerinden bıçakladı. Yaralı Sevda Ergün tedaviye alınırken, yakalanan Devran Ergün tutuklandı.

Batman merkeze bağlı Meydan Mahallesi Şemsiyeli Sokak'ta iddiaya göre Devran Ergün, bir süre önce boşandığı ve oğluyla yürüyen Sevda Ergün ile karşılaştı. Devran Ergün, bir süre tartıştığı Sevda Ergün'ü çocuğunun gözü önünde 3 yerinde bıçakladı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Devran Ergün kısa sürede yakalanarak gözaltına alınırken, Sevda Ergün ilk müdahalesinin arından Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Devran Ergün tutuklanarak cezaevine gönderildi. Hastanede tedavisi süren Sevda Ergün'ün hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi. (DHA)