Yeni dizide Caner Cindoruk, Şevval Sam da var... Yandaki Oda yıldızlar geçidi gibi

Yeni dizide Caner Cindoruk, Şevval Sam da var... Yandaki Oda yıldızlar geçidi gibi
Şevval Sam, Caner Cindoruk ve Nazan Kesal'in baş rollerini paylaştığı Star Tv'nin OGM Pictures imzalı yeni dizisi 'Yandaki Oda' izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Star Tv iddialı bir yapımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

OGM Pictures imzalı yeni dizisi 'Yandaki Oda'nın ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. “Bu hepimiz için yepyeni bir başlangıç…” diyerek verilen ilk fragmanı dizinin oldukça iddialı olduğunu gösteriyor.

kapak-foto-001.jpg

Dizi kadrosu ise adeta yıldızlar geçidi.

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Mehmet Barış Günger, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı yazıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Bülent Polat, Nezaket Erden, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal yer alıyor.

65cb5295d34b720acacf0873.webp

Yandaki Oda'nın konusu ne?

İzleyiciyle buluşmak için gün sayan dizinin konusu ise şöyle: Ünlü bir program sunucusuyken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ülkenin önde gelen iş insanlarından Fikret Alabey’le (Caner Cindoruk) ani bir şekilde evlenir. Bu beklenmedik evlilik herkeste bir şok etkisi yaratır. Daha önce Sevgi’nin de Fikret’in de başlarından mutsuz birer evlilik geçmiştir. Artık ikinci baharlarını yaşamak isteyen ikilinin bu hayallerine kavuşması hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü ikisinin evlenmesi, birbirinden çok farklı ailelerinin de bir araya gelmesi demektir. Birbirine taban tabana zıt bu iki ailenin aynı çatı altında yaşamaya başlaması, Sevgi ve Fikret’in beklediğinden daha büyük sorunlar yaratacak, başta bu evliliğe büyük tepki gösteren anneleri olmak üzere tüm aile fertlerinin hayatlarını değiştirecektir. En çok da birbirlerinin yan odalarında yaşamak zorunda kalan çocukları; Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale’nin (Derya Pınar Ak).

Caner Cindoruk en son 2023 yılında Maviye Sürgün dizisinde, Şevval Sam ise 6 sezon boyunca Yasak Elma dizisinde rol almıştı. (Kısa Dalga)

Magazin