İstanbul'da hayvanat bahçesinde çatışma: "metafizik uzmanı" öldü

İstanbul'da hayvanat bahçesinde çatışma: "metafizik uzmanı" öldü
İstanbul'da bir hayvanat bahçesinde iki grup arasında çıkan kavgada silahla vurulan 2 kişi hayatını kaybetti. Ölenlerden biri kendisini 'Bioenerji - Metafizik Uzmanı' olarak tanıtan Salih Memişoğlu.

İstanbul Çekmeköy'deki bir hayvanat bahçesinde iki grup arasında çıkan kavgada silahla vurulan 2 kişi hayatını kaybetti. Olayda 1 kişi ise yaralandı. Edinilen bilgiye göre; olayda hayatını kaybeden isimlerden birinin kendisini 'Bioenerji - Metafizik Uzmanı' olarak tanıtan Salih Memişoğlu olduğu öğrenildi. 

Olay, Çekmeköy’de bulunan bir hayvanat bahçesinde saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, alacak verecek sorunu yaşayan iki grup arasında sözlü olarak başlayan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada silahla vurulan Salih Memişoğlu ve O.F.Z. isimli vatandaş hayatını kaybederken, O.Ö. isimli bir kişi yaralandı.

Olay sonrası saldırgan M.Ö. ise aracına binerek hızla olay yerinden uzaklaştı. Bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edilirken, ekipler konuyla ilgili soruşturma başlattı.

(ANKA)