Cem Küçük ve Ersan Şen tartışması: Sana göre millet donla geziyor

Cem Küçük ve Ersan Şen tartışması: Sana göre millet donla geziyor
Hukuk profesörü Ersan Şen ve gazeteci Cem Küçük'ün canlı yayında yaşadıkları tartışma gündem oldu.

Hukuk profesörü Ersan Şen ile gazeteci Cem Küçük arasında ekonomi tartışması yaşandı. Tartışma sırasında Küçük, "Zenginlerin hepsi CHP'ye oy verdi. İTO şeçimlerinde öyle. Üsküdar'daki dönerci AKP'ye oy verdi. Halk Erdoğan'a oy verdi" derken, Şen ise "Kılıçdaroğlu aday olsun diye dua ediyorsunuz. Dua etmeye devam et. Sen bunları bırak. Sana göre Almanya'da millet donla dolaşıyor" yanıtını verdi.

Habertürk'te cumhurbaşkanı adaylığının tartışıldığı sırada konu ekonomik krize geldi. Ekonomik krizin tartışıldığı sırada Cem Küçük, "Dünya Erdoğan'ı alkışlıyor" diyerek Ersan Şen'e "Erdoğan'ı öv, Erdoğan büyük lider niye övmüyorsun" dedi. Ersan Şen ise "Ekonomi kötü kardeşim. Tencere muhalefeti iktidarı yıkacak. Senin dediğin gibi öyle göz boyamakla olmaz" yanıtını verdi.

İki ismin tartışması devam ederken Şen, "Bu insanlara mahkum değil bu ülke" ifadelerini kullandı. Küçük ise "Değişmezse ne yapacaksın" diye sorunca Şen "İşte sizin bu örümcek kafalarınız böyle. Siz kendi bekanız için hareket ediyorsunuz. Halkı düşünmüyorsunuz" yanıtını verdi.

Gündem