Cem Özer, Şafak Sezer'la kavgasını anlattı: Bir tane vurdum, ertesi gün mafya aradı beni

Cem Özer, Şafak Sezer'la kavgasını anlattı: Bir tane vurdum, ertesi gün mafya aradı beni
Cem Özer, seneler önce gerçekleşen Şafak Sezer'le olan tartışmasının perde arkasını anlattı. Özer "Bir tane vurdum asansörün oradaki kül tablasına uçtu. Ertesi gün mafya aradı beni" ifadelerini kullandı.

Cem Özer, 2009 yılında gösterime giren 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminin çekimleri sırasında yaşanan kavganın perde arkasını anlattı.

Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Özer, oyuncu Şafak Sezer'le yıllar önce yaşanan kavgayla ilgili konuştu.

"BİRİLERİ BENİ ARADI, KULAĞIMI ÇEKMEYE ÇALIŞTILAR"

Özer, Şafak Sezer'le kavgasını şöyle anlattı:

"Ben o filmde yapımcıydım. O Şafak'ın iş disiplinsizliğinden kaynaklıydı. Yoksa biz kişisel bir nedenden kavga etmedik ki. Ekibi saatlerce bekletiyor ve defalarca... Vay efendim tıraş olmamış. Bazıları starlığı yanlış öğreniyorlar. Starlık çok şişik ego olmaz. Star adam çok yüce gönüllü, mütevazı olmalı. Herkesten önce sete gelmeli, örnek olmalı... Şafak'ı kişisel olarak severim. Bir daha çalışırım ama kendini düzeltmek kaydıyla çalışırım. Çalışırım tabii... Saatinde gelecek. Çok acil işin olur, o zaman olur...

Geç kalınca çıktı kavga da. İnsan bir karşısındakinin cüssesine bakar öyle kavga eder. Yakama falan yapıştı. Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu. Sonra o o kül tablasını fırlatmaya çalışınca elini kesti. Sonra ertesi gün saatinde geldi. Öncesinde attı tuttu. Mafya... Birileri aradı beni falan. Abileri aradı beni. Kulağımı çekmeye çalıştılar." (Kısa Dalga)

Gündem