Çok konuşulan dizi Taş, Kağıt, Makas’ın kadrosuna yeni bir isim katılıyor

Çok konuşulan dizi Taş, Kağıt, Makas’ın kadrosuna yeni bir isim katılıyor
Kanal D'nin yeni dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun kadrosuna yeni bir isim ekleniyor. Diziye, dördüncü bölümünden itibaren oyuncu Yüsra Geyik, "Rüya" karakteri ile dahil olacak.

Kanal D'nin yeni dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun kadrosu genişliyor. Hikayesi kadar kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken diziye, dördüncü bölümünden itibaren oyuncu Yüsra Geyik, "Rüya" karakteri ile dahil olacak.

Fecir Emirkıran'ın kız kardeşi "Rüya" karakteri dahil olacak

Sıra dışı hafıza yeteneğine sahip olan Umut'un, Alzheimer hastası olan babası ile verdiği hayat mücadelesini ekrana taşıyan Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu tanıtım filmleri ve sürükleyici sahneleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğini üstlendiği dizide Yüsra Geyik, zengin müteahhidin sosyopat oğlu Fecir Emirkıran'ın kız kardeşi "Rüya" karakteri ile izleyici ile buluşacak.

Arka Sokaklar'ın Zeliha'sı

Arka Sokaklar dizisinde "Zeliha Çoban" karakteriyle yıldızı parlayan ve en son "Aile" dizisinde Devin'in (Serenay Sarıkaya) kız kardeşi Yağmur'u canlandırarak başarılı bir performans sergileyen Yüsra Geyik, Taş Kağıt Makas'ın dördüncü bölümünden itibaren izleyici karşısına çıkacak.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi ünlü isimleri bir araya getiren Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu üçüncü bölümü ile çarşamba akşamı Kanal D'de ekrana gelecek.

"Sokak iti gibi havla" sahnesi ile çok konuşulmuştu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK) Kanal D'de yayınlanan "Taş Kağıt Makas" dizisindeki bir sahne nedeniyle, yayın ilkelerini ihlal ettiği gerekçesiyle inceleme başlatmıştı. Dizide, kadınlara "Sokak iti gibi havla" denilen sahneden sonra RTÜK'e şikayet yağmıştı.

(DHA)

Kültür Sanat