Dilan Polat'tan cezaevinden çocukları için mesaj: Çocuklarımı sevin, koklayın, çok koklayın

Dilan Polat'tan cezaevinden çocukları için mesaj: Çocuklarımı sevin, koklayın, çok koklayın
Kara para aklama, vergi kaçakçılığı, suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve resmi belgede sahtecilik suçlarından tutuklanan Dilan Polat'ın cezaevine girdikten sonra yakın arkadaşı Sevim Alan'a mesaj gönderdiği ortaya çıktı. Polat arkadaşına, "Çocuklarımı sevin, koklayın, çok koklayın" dedi.

Türkiye'nin konuştuğu sosyal medya fenomeni Dilan Polat, 1 haftadır cezaevinde.

Kara para aklama, vergi kaçırma ve suç örgütü kurma suçlarından yargılanan Polat ve eşi Engin Polat'ın akıbeti hayranları tarafından merak ediliyor.

Gösterişli hayatını gözler önünde yaşayan, dolar ve altın şovları yapan, lüks otomobiller ve uçaklarla videolar paylaşan Dilan Polat, geniş bir takipçi kitlesi oluşturdu.

Süreç devam ederken, Polat çiftinin 2 çocuğu babaanne ile birlikte kalıyor. Dayı, amca, teyze ve dedesi de kendileriyle birlikte cezaevinde. Marmara Cezaevi'nde tutuklu bulunan Dilan Polat'ın, yakın arkadaşına çocukları için haber gönderdiği ortaya çıktı.

Dilan Polat sorusu

Arkadaşı Sevim Alan, sosyal medya hesabından kendisine gelen haberi paylaştı.

Takipçisinin, "Dilan hanımla hiç görüştünüz mü? Nasıl kendisi?" sorusunu yanıtladı.

"Çocuklarımı sevin, koklayın"

6550de7b86d00443-w1200xh2070.webp

Alan, şöyle yanıt verdi:

"Bu konu ile ilgili son kez konuşalım ve bunda anlaşalım süreci bitene kadar sormak yok. Bir haber göndermiş ve demiş ki; çocuklarımı sevin, koklayın, çok koklayın." (Kısa Dalga)