Doğum gününde eski kocası tarafından boğazı kesilerek katledildi

Doğum gününde eski kocası tarafından boğazı kesilerek katledildi
Pınar Bektaş, 42 yaşına girdiği gün, bir süre önce boşandığı erkek tarafından evinde, çocuklarının gözü önünde öldürüldü.

Her gün onlarca kadının maruz kaldığı erkek şiddetinin son adresi İstanbul Sultangazi oldu. 42 yaşındaki Pınar Bektaş, çocuklarını görmek için evine gelen eski eşi Tuncay Sağ tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

İddiaya göre Tuncay Sağ, çocuklarını görmek için Gazi Mahallesi'nde yaşayan ve bir süre önce boşandığı Pınar Bektaş'ın evine gitti.

Sağ ve dün 42 yaşına giren Bektaş arasında bilinmeyen nedenle bir tartışma çıktı.

DHA'nın haberine göre, Tuncay Sağ, teyzesinin kızı da olan Bektaş'ı mutfaktan aldığı bıçakla önce boğazını kesti, sonra vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Saldırgan evden çıktıktan sonra 3 çocuk annesi Pınar Bektaş, eline aldığı bir bardağı pencereden dışarı atarak çevredekilerden yardım istedi.

Yardım çığlığını ve aşağı düşen cam parçalarını gören komşular, yukarı çıktılarında Pınar Bektaş'ı kanlar içinde yerde yatarken buldu. Ardından diğer odaları da kontrol eden komşuları, Bektaş'ın 7 yaşındaki kızının bir odada saklandığını gördü.

İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Pınar Bektaş'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Tuncay Sağ ise polis merkezine giderek teslim oldu.

Öte yandan, kızlarının sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, annesinin doğum gününü kutladığı görüldü. (Kısa Dalga)