Erdoğan'a kaybedeceksin mesajı: 'İktidarda başarılı olamadılar, muhalefette kendilerine başarılar dileriz'

Erdoğan'a kaybedeceksin mesajı: 'İktidarda başarılı olamadılar, muhalefette kendilerine başarılar dileriz'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek "Yeni dönemde, ana muhalefet görevini Sn. Erdoğan'ın başarıyla üstlenmesini temenni ediyoruz” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a; “İktidarda başarılı olamadılar, muhalefette kendilerine başarılar dileriz. Çünkü biz, muhalefette iken hep başarılı bir iktidar görmek istedik, maalesef göremedik. Yeni dönemde, ana muhalefet görevini Sn. Erdoğan'ın başarıyla üstlenmesini temenni ediyoruz” diye seslendi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri’nde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ana muhalefet görevi üstlenmesini temenni ettiğini açıkladı.

Karamollaoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Psikolojik olarak kendilerini şimdiden muhalefet olmaya hazırlamışlar”

“Sn. Erdoğan ve iktidar bloku, bugüne kadar ülkeyi değil gündemi yönetme becerisiyle iktidarının devamını sağladı. Ancak artık ne ülkeyi ne de gündemi yönetebiliyorlar. Söylem ve sloganları bile gösteriyor ki, psikolojik olarak kendilerini şimdiden muhalefet olmaya hazırlamışlar.

“Ana muhalefet görevini Erdoğan'ın başarıyla üstlenmesini temenni ediyoruz”

İktidarda başarılı olamadılar, muhalefette kendilerine başarılar dileriz... Çünkü biz, muhalefette iken hep başarılı bir iktidar görmek istedik, maalesef göremedik. Yeni dönemde, ana muhalefet görevini Sn. Erdoğan'ın başarıyla üstlenmesini temenni ediyoruz.” (ANKA)