Erşan Kuneri'den ilk fragman: 7 film birden

Erşan Kuneri'den ilk fragman: 7 film birden

Cem Yılmaz'ın 8 bölümlük dizisi Erşan Kuneri'den ilk fragman yayınlandı.

Cem Yılmaz'ın Netflix Türkiye için çektiği Erşan Kuneri dizisinden ilk fragman yayınlandı. Paylaşımda,"Kuneri Film sunar: Yedi film birden" ifadeleri kullanıldı.

Dizi, "G.O.R.A." ile "Arif V 216" filmlerinde yer alan fenomen karakter Erşan Kuneri'nin 1970'lerin sonu ve 1980'lerin başında yaşadıklarını konu alıyor. Cem Yılmaz'ın başrolünde yer aldığı dizide ayrıca Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar rol alıyor.

Dizinin konusu şöyle: Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan dizi, 13 Mayıs'ta yayında olacak. (Kısa Dalga)