Fenomen Neslim Güngen: Dilan Polat'ı sektöre ben soktum

Fenomen Neslim Güngen: Dilan Polat'ı sektöre ben soktum
Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tutuklanarak cezaevine konulmasının ardından sosyal medyadaki "güzellik merkezi sahibi" fenomenlerden peş peşe açıklamalar gelirken, para saçma videosu ile bir dönem çok tartışılan Neslim Güngen'den dikkat çeken açıklamalar geldi. Neslim Güngen "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum" dedi.

Polat çiftinin kara para aklama iddialarının sonrasında gözler sosyal medya fenomenlerine çevrildi. Sosyal medyada lüks hayatlarını sergileyen fenomenlerin paralarının kaynağı sorgulanmaya başladı.

Dolar ve euroları saçtığı videolarını çekerek paylaşan Neslim Güngen "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum" diyerek gündem yarattı.

Dilan ve Engin Polat çiftinin sonrasında fenomenler mercek altına alındı. Sosyal medyadan eleştiri okların kendisine yöneltilmesinden sonra Neslim Güngen, Show Haber'e yaptığı açıklamasında, "Lütfen beni araştırın. Araştırın ki benim başarılarımı görün. 2014 yılından beri ben lüks bir araca biniyorum. Çünkü emeğimle yaptım. Alnımız ak. Bir şey varsa savunacağımız ben kendimi çıkar paşalar gibi savunurum. Yapmış olduğum bir yanlış varsa bunu hesabını devletime veririm" ifadelerini kullandı.

“Dilan Polat'ı ben yarattım”

Dilan Polat'ın doğum fotoğrafçılığı yaptığı dönemlerde icralık olduğunu iddia eden Güngen, Polat'ın yanına gelerek destek istediğini söyledi.

Dilan Polat'ın güzellik merkezi açabilmek için kendisinden eğitimler aldığını belirten fenomen Neslim Güngen, "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum. Kendi ayağıma sıktım. 'Neden olmasın ben sana destek olurum' dedim. Cihazlarımı ona geliş fiyatıyla sattım. Onun bu sektöre girmesini sağladım" şeklinde konuştu. (Kısa Dalga)