Kılıçdaroğlu: Genç zihinlerimizin geriye dönmek için heyecan duyacakları bir ülke kuracağız

Kılıçdaroğlu: Genç zihinlerimizin geriye dönmek için heyecan duyacakları bir ülke kuracağız
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İngiltere’de yaşayan Türk iş insanları ve Londra’da eğitim alan gençler ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, “Londra’da yaşayan öğrencilerimizle bir araya geldim. Genç zihinlerimizin geriye dönmek için heyecan duyacakları bir ülke kuracağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İngiltere’de yaşayan Türk iş insanları ve Londra’da eğitim alan gençler ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, “Dün, Londra’da iş insanlarıyla buluştuk ve Türkiye’yi hızla kalkındıracak yatırımları ülkemize çekmek için atılacak adımları konuştuk. Ardından Londra’da yaşayan öğrencilerimizle bir araya geldim. Genç zihinlerimizin geriye dönmek için heyecan duyacakları bir ülke kuracağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Londra’daki temasları sürüyor. Kılıçdaroğlu, bugün İngiltere’de yaşayan Türk iş insanları ve Londra’da eğitim alan gençler ile görüştü. Kılıçdaroğlu’nun ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj şöyle:

“Dün, Londra’da iş insanlarıyla buluştuk ve Türkiye’yi hızla kalkındıracak yatırımları ülkemize çekmek için atılacak adımları konuştuk. Ardından Londra’da yaşayan öğrencilerimizle bir araya geldim. Genç zihinlerimizin geriye dönmek için heyecan duyacakları bir ülke kuracağız.”

Gündem