Kılıçdaroğlu'na bir sansür daha: Tümüyle karartma altındayım

Kılıçdaroğlu'na bir sansür daha: Tümüyle karartma altındayım

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gazetecilere programımızı duyuracağım mesajı atamıyorum. Telekomünikasyon şirketleri gazetecilere SMS atmamı engelliyor. Tümüyle karartma altındayım" diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yeni bir video daha yayımladı.

"Tümüyle karartma altındayım" diyen Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "korkak" diye seslendi.

Kılıçdaroğlu şunları kaydetti:

Sürekli iftiralar, yalanlar, komplolar, sandıklarda tuhaflıklar, müşahitleri yasaklama çabaları, Babala TV'yle ilgili korkunç bir yalan kampanyası, montaj videolar, ayrıca mobil ekranlarımızı yasaklamalar... Şimdi de gazetecilere programımızı duyuracağım kısa mesajı atamıyorum. Telekomünikasyon şirketleri gazetecilere SMS atmamı engelliyor. Tümüyle karartma altındayım. Soruyorum Erdoğan, seçime mi girmeyeyim? Bu mu istediğin? Türkiye'de seçim yapılamıyor. Korkak bu adam, korkak. Bir korkak yüzünden ülke gidiyor. Seçim yapılamaz duruma geliyor. Ne istiyorsun bu ülkeden? Korkak adam!"

Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği SMS ise şuydu:

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kılıçdaroğlu’nun son Twitter paylaşımında bahsettiği, engellenen ve gönderemediğimiz SMS şöyle:

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam FOX TV canlı yayınında, Liderler FOX’ta programının konuğu olacak; Gazeteciler İlker Karagöz, Doğan Şentürk, Selçuk Tepeli, Tülay Ünal Öçten ve Engin Yılmaz’ın sorularını yanıtlayacak. (Saat: 22.00)