Kılıçdaroğlu'ndan bir video daha: Bay Kemal sözünden dönmeyecek

Kılıçdaroğlu'ndan bir video daha: Bay Kemal sözünden dönmeyecek

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçim kampanyasını paylaştığı videolarla başlattı. Kılıçdaroğlu, ikinci videosunu "Bay Kemal sözünden dönmeyecek" sözleriyle paylaştı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 'Bay Kemal Sözünden Dönmeyecek' başlıklı bir video daha yayınladı. Videoda Kılıçdaroğlu şöyle seslendi:

“Yıkıldın, usandın, bunaldın… Her defasında bu son olsun istiyorsun. Al benden de o kadar.

O zaman sana şunu söyleyebilirim: Sana söz, bu güzel ülkenin insanları yeniden hayal kurabilsinler diye geliyoruz. Sadece bu boş çantayı doldurmak için değil,
evladının gözüne dolu dolu, umutla bakabilmen için geliyoruz. Uzakta unutulmuş kardeşim, gel yan yana yürüyelim. Sana söz, gerçekten yaşamaya başla diye geliyoruz.

Dünyanın bir ucundan ‘Anne ben dönmem’ diyen evlat, sana söz, içinde öyle bir umutla döneceksin ki… geliyoruz. Ben Kemal, sana söz veriyorum. Kaybettiğin her yıl, her an, her kuruş, her gülüş sana fazlasıyla geri dönsün istiyoruz. Sana söz, yine baharlar gelecek, sana söz, umut bitmeyecek. Sana söz, yine baharlar gelecek… Sana söz, yine baharlar gelecek, Bay Kemal sözünden dönmeyecek.” (Kısa Dalga)