Kılıçdaroğlu'ndan 'çocuklar için beslenme' çağrısına cevap veren belediyeye teşekkür

Kılıçdaroğlu'ndan 'çocuklar için beslenme' çağrısına cevap veren belediyeye teşekkür
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çocuk yoksulluğuna dikkat çektiği açıklamasında, ‘Beslenme Saati’ uygulamasını yaşama geçirdiği için İzmit Belediyesi’ne teşekkür etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, öğrencilerin beslenme sorununa dikkat çektiği açıklamasında, 'Beslenme Saati’ uygulamasını yaşama geçirdiği için İzmit Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte evinin mutfağından çektiği videoyu dün sosyal medya hesabından yayınladı.

Kılıçdaroğlu, İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde yaşama geçirilen ‘Beslenme Saati’ uygulaması için diğer belediyelerin yanı sıra İzmit Belediyesi’ne de teşekkür etti. Kılıçdaroğlu, İzmit Belediyesi’ni şu sözlerle örnek gösterdi:

“BELEDİYELERİMİZE BU KONUDA DESTEK VERELİM”

“Beylikdüzü, İzmit, Çankaya ve Safranbolu gibi belediyelerimiz, çocuklarımıza bir öğün sağlıklı ve yeterli yemek verecek uygulamayı hayata geçirdiler. İhtiyaç sahibi çocuklarımız, arkadaşlarından geri kalmayacak şekilde beslenme çantalarına ulaşıyorlar. Onlara teşekkür ediyorum. Belediyelerimize bu konuda lütfen destek verelim.” (ANKA)