Kılıçdaroğlu'ndan yeni video: Bay Kemal Londra'da ne mi yapıyor, buyurun açıklıyorum

Kılıçdaroğlu'ndan yeni video: Bay Kemal Londra'da ne mi yapıyor, buyurun açıklıyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, paylaştığı yeni video ile Londra’da ne yaptığını açıkladı.

Londra'da temaslarını sürdüren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yeni bir video yayınladı.

"Bay Kemal Londra'da ne mi yapıyor? Buyurun açıklıyorum" sözleriyle paylaşılan videoda Kılıçdaroğlu, Londra'da 14 şirketle toplantı yaptığını ve Türkiye'ye temiz parayı getireceğinin altını çizdi.

"ÇOK GÜÇLÜ GELİYORUZ"

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları şöyle:

"Bu sabah Londra'dan halihazırda dünyanın farklı bölgelerine 100 milyar sterlin yatırım yapmış 14 devasal fon ile toplantı yaptık. Dijital sağlık teknolojisi, veri analizi, yapaya zeka, makine öğrenimi ve finansal teknolojiler gibi önemli sektörlere büyük yatırımlar yapıyor ve bu alandaki girişimcileri destekliyorlar.

Hep söyledim, söylemeye de devam edeceğim. Temiz, teknolojik, iklim dostu parayı ve büyük yatırımlarla Türkiye'ye getireceğiz. Kara para ekonomisini, mafyayı, çeteleri hızla temizleyeceğiz. Ülkemize temiz yatırımları çekerek halkımıza nefes aldıracağız. Hiç kimse merak etmesin. Çok ama gerçekten de çok güçlü geliyoruz. Bu arada birazdan da dünyada 342 milyar dolardan fazla yatırımı olan bir fonla görüşeceğim.

Gençler sözüm var size. Temiz parayı size mutlaka ama mutlaka getireceğim. Evet size getireceğim. Görüştüklerim arasında tefeci yok. Borç yok.

Hepsi yatırımcı. Hele hele uyuşturucu baronları hiç yok. Yatırımlar size yapılacak. Size, sizin için." (Kısa Dalga)