Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit başrolde: Boğa Boğa’dan ilk fragman geldi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit başrolde: Boğa Boğa’dan ilk fragman geldi

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in yer aldığı Boğa Boğa filmi, 21 Nisan'da Netflix'te izleyiciyle buluşacak. Film, İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza'nın yeni bir hayata başlamak üzere Assos’ta bir köye taşınmasını ve çiftin orada yaşadıklarını konu ediniyor.

Netflix, yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaryo yazarlığını Hakan Günday’ın üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı yeni filmi Boğa Boğa’nın ilk fragman ve görsellerini paylaştı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak filmin oyuncu kadrosunda Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay gibi isimler yer alıyor.

fr0qtljxwaesnzu.jpg

Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirecek olan Boğa Boğa, aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.

Filmin konusu

İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Oyuncu kadrosu

Kıvanç Tatlıtuğ (Yalın)

Funda Eryiğit (Beyza)

Gürgen Öz (Daim)

Müge Bayramoğlu (Nehir)

Onur Gürçay (Selami)

Aşkın Şenol (İrfan)

Hayat van Eck (Gaza)

Kerem Arslanoğlu (Cevdet)

Onur Akgülgil (Cezmi)

Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi)

Nadi Güler (Ayhan)

(Kısa Dalga)