Kızılcık Şerbeti dizisine Cannes’da görkemli davet

Kızılcık Şerbeti dizisine Cannes’da görkemli davet
Bu yıl 8 ve 11 Nisan tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek olan uluslararası televizyon pazarı MipTV’de Show TV’nin Gold Film imzalı dizisi Kızılcık Şerbeti için çok büyük bir gece düzenlenecek.Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu geceye katılacak.

Kızılcık Şerbeti dizisi yurt dışında da büyük ilgi görüyor. 50’yi aşkın ülkeye satılan dizinin yurt dışı satışını İzzet Pinto’nun kurduğu Global Agency yapıyor.

Birsen Altundaş'ın İnternet Sitesinde yayınladığı habere göre, İzzet Pinto her yıl nisan ayında Cannes’da düzenlenen televizyon dünyasının 80’den fazla ülkeden uluslararası ünlü televizyoncu ve dağıtımcıyı buluşturan MipTV’de fenomen dizinin başarısını kutlamak için günlerce konuşulacak dev bir gece organize etmeye hazırlanıyor.

kizilcik-850x437.png

Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu geceye katılacak

MipTV’nin ikinci günü olan 9 Nisan’da düzenlenecek özel gece, ismi şimdilik gizli tutulan çok görkemli bir mekânda yapılacak.

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür, yönetmeni Ketche ile oyunculardan Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu geceye katılacak. Oyuncuların organizasyonda giyeceği kıyafetleri Lady Gaga’nın tasarımcısı olarak adını tüm dünyaya duyuran ve başarılarından dolayı 2019 yılında Kraliçe 2. Elizabeth tarafından “Yüksek Onur Unvanı”na layık görülen Zeynep Kartal hazırlayacak. (Kısa Dalga)

Magazin