Kızılcık Şerbeti'nin 55. bölüm fragmanı yayınlandı: 'Çimen' krizi büyüyür

Kızılcık Şerbeti'nin 55. bölüm fragmanı yayınlandı: 'Çimen' krizi büyüyür
Kızılcık Şerbeti'nin 55. bölümünün fragmanı yayımlandı. Önceki bölümde Kıvılcım'ın küçük kızı Çimen başörtüsü takmıştı ve bu krize neden olmuştu. Fragmanda krizin sürdüğü görülüyor.

Gold Film imzalı Show TV'nin dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nin 55. bölümünün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Milyonlarca izleyicisi olan dizinin merakla beklenen fragmanında, Çimen karakterinin başörtüsü takması annesi Kıvılcım'ın sert tepki göstermesine neden oluyor.

Önceki bölüm

Kızılcık Şerbeti'nin bir önceki bölümünde özetle şunlar yaşanmıştı: Alev’in hamile olduğunu öğrenen Abdullah’ın ilk işi onu ziyaret etmek olur. Ancak Alev kararlıdır, kararından dönmeyecektir. Abdullah bu konuda Sönmez’den yardım istese de Sönmez olumlu yaklaşmaz. Hamilelik konusunda Abdullah çocukları tarafından da büyük tepki görmektedir. Görkem’le yalnız konuşmak için fırsat kollayan Fatih, Yusuf’u onun peşine takar ve istediği fırsatı yakalar. Görkem ve Fatih ertesi gün buluşarak çok eğlenceli bir gün geçirirler ve birbirlerinden kopamayacaklarına karar verirler.

Kanalda çalışan bir güvenlik görevlisi Kıvılcım’a gelerek bir yakını için yardım ister. Kıvılcım ve Rüzgar sorunu çözmek üzere harekete geçerler. Nilay, altınları bozdurup parasını da kaybettiğini Mustafa’ya itiraf etmek zorunda kalır.

Çimen’in durgunluğunu fark eden Doğa, onu sıkıştırır. Çimen ağlayarak Gökhan meselesini ablasına anlatır. Birlikte Gökhan’ın karısına olanları anlatmaya karar verirler. Bu kararlarını uygulamaları olayları çok daha büyütecek ve inanılmaz sonuçlar doğuracaktır. (Kısa Dalga)

Magazin