Murat Övüç'ten Dilan Polat tepkisi: Ortada iki tane çocuk var, bir susun artık

Murat Övüç'ten Dilan Polat tepkisi: Ortada iki tane çocuk var, bir susun artık
Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Murat Övüç, Dilan ve Engin Polat hakkında yapılan yorumlara tepki gösterdi. Övüç, "Prim yaptığınız yeter. Ortada iki tane çocuk var, bir susun artık!" dedi.

Kara para aklama, vergi kaçırma ve örgüt kurma suçlamaları nedeniyle haklarında tutuklu yargılama kararı verilen ve Silivri'de bulunan Marmara Cezaevi'ne gönderilen Dilan Polat, Engin Polat, beraberindekiler hakkında her gün yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor.

Engin ve Dilan Polat çiftinin çocukları Nilda ve Milan Efe'nin durumlarının ne olacağı hakkında birçok yorum yapılıyor.

Geçtiğimiz gün Fatih Altaylı'nın çocuklar hakkında yaptığı yorum gündem olurken, sahne şovları ve sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan bir isim haline gelen Murat Övüç, Instagram hesabından Dilan ve Engin Polat haberlerine tepki gösterdi.

Övüç, "Ya lütfen artık ya! Yani bu işin... Gazeteciler, hukuk, devlet tabii ki onların cezasını verecek. Cezaları varsa devlet onların cezasını verecek. Ama artık şu gereksiz insanlar, bir susabilir misiniz? Yeter artık bu insanlardan prim yaptığınız ya. İki tane evlat var. Bir tane genç kız var, okula gitmek istemiyor, arkadaşları kızla alay ediyor. Bu kız depresyonda. Küçük bir erkek evlat var, bu çocuğun geleceği var, delikanlılığı var. Şu gereksiz insanlar bir sussun ya. Bir susun ya, Allah sizin bin türlü cezanızı versin. Sizin evlatlarınız yok mu? Bırakın onların cezasını devlet verecek. Bir susun artık" sözleriyle bağırıp çağırdı. (Kısa Dalga)