Ömer Koç'un uyarısı gündem oldu: Masraflarınıza dikkat etmenizi, elzem olmayan harcamalarınızı ertelemenizi rica ederim

Ömer Koç'un uyarısı gündem oldu: Masraflarınıza dikkat etmenizi,  elzem olmayan harcamalarınızı ertelemenizi rica ederim
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, belirsizliklerin yakın zamanda sona ermeyeceğini vurguladı ve "Masraflarınıza dikkat etmenizi rica ederim" dedi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç'un Koç Topluluğu'nun geleneksel Anadolu Buluşmaları'nda yaptığı konuşma gündem oldu. Tüm işlerinde son derece hesaplı ve basiretle davranmaları gereken bir dönemde bulunduklarını vurgulayan Koç, “Masraflarınıza dikkat etmenizi, çok elzem olmayan harcamalarınızı ertelemenizi ve nakit akışlarınızı yakından takip etmenizi bilhassa rica ederim” dedi.

“İçeride ve dışarıda ekonomi üzerindeki olumsuz etkileri artık açıkça hissedilen belirsizlikler süreci maalesef yakın zamanda sona ermeyecek” diyen Koç, “Koç Topluluğu olarak, tüm bu belirsizlikler içerisinde risklerimizi basiretle yönetirken, sağlam ve iddialı bir gelecek vizyonuyla uzun dönemli hedeflerimize de odaklanıyoruz” diye konuştu.

Koç, “Hepsinden önemlisi, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bize miras bıraktığı Cumhuriyet değerlerine sarılarak, ülkemizin ve topluluğumuzun daha da parlak olacağına inandığım ikinci asrına emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

Ekonomi