Özgür Özel'den Soylu'ya: Tükürdüğün yüzü öpen bir zavallısın

Özgür Özel'den Soylu'ya: Tükürdüğün yüzü öpen bir zavallısın

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki paylaşımına, “Genel Başkanımıza hadsiz ifadelerle saldıran zat, iftira ve yalanlarla dolu bir twit atmış. Dün tükürdüğün yüzü öpen, dün küfrettiğine methiyeler düzen yalan bitmeden doğru söz etmeyen bir zavallısın. İlk seçimde o koltuktan ineceksin! Hesap vereceksin” diye cevap verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugünkü grup toplantısında, ülkeye giren kara para ile uyuşturucu mafyası arasında bağlantı olduğu söylemini yineledikten sonra, “Bizim fotoroman nerede? Yahu bir insanın gram kadar onuru olsa bir dakika durmaz istifa eder. Böyle insanlar ülkeye en büyük zararı veriyorlar. Hamisi kim, sarayda oturan zat. Ne için? El ele verip bu işleri çeviriyorlar. Ben bilmez miyim? Onların ruhunu bilirim ben” diye konuştu.

SOYLU’YA YANIT GRUP BAŞKANVEKİLİNDEN GELDİ

Kılıçdaroğlu’nun bu ifadesinden sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Twitter hesabından, “Onursuz olan Kılıçdaroğlu’dur” paylaşımı yaptı. Soylu’ya yanıt ise Grup Başkanvekili düzeyinde geldi. Bu hafta nöbetçi olan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Bakan Süleyman Soylu’ya yönelik olarak bu akşam şu paylaşımı yaptı:

“İLK SEÇİMDE O KOLTUKTAN İNECEKSİN! HESAP VERECEKSİN”

“Genel Başkanımıza hadsiz ifadelerle saldıran zat, iftira ve yalanlarla dolu bir twit atmış. Dün tükürdüğün yüzü öpen, dün küfrettiğine methiyeler düzen yalan bitmeden doğru söz etmeyen bir zavallısın. İlk seçimde o koltuktan ineceksin! Hesap vereceksin.” (ANKA)

auieauaua.png