Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama: Nagehan aleyhinde konuşmam

Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama: Nagehan aleyhinde konuşmam
Rasim Ozan Kütahyalı ayrıldığı eşi Nagehan Alçı'nın kendisi hakkındaki iddialarına ilişki olarak "Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam" dedi.

Kısa Dalga - Habertürk yazarı Nagehan Alçı ve eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın tartışmalı boşanmaları sonrası Alçı'nın gazeteci Nevşin Mengü'nün programında yaptığı açıklamalar gündem oldu.

Alçı, yaşadıklarını Mengü'ye şu sözlerle anlatmıştı:

"Ben kaç gece Rasim'in öfkesi yani dinmiyor elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum ya o bağırıyor, kapıları çarpıyor çocuklar uyanmasın diye aşağıdan sakinleştirmeye çalışıyorum. Korkudan uyuyamadığımı biliyorum.

Rasim hukuk tanımaz. Nafaka ödemiyor. Hacize koyuyorsun, Rasim haciz falan da takmıyor. Herkese borçlu, herkesle davalık. Her şeyi aldı. Bir gün bana kızdığı için çocukları televizyonun karşısına oturtturmuş. Benim kötü göründüğüm bir yayını açıp, 'Çocuklar, anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Annenizi ben benim sayemde var oldu' demiş."

Kütaylı iddialara yanıt verdi

Alçı'nın gündem olan açıklamaları sonrası Rasim Ozan Kütahyalı, Gerçek Gündem'den Seyhan Avşar'a konuştu.

"Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem" diyen Kütahyalı, Alçı'nın açıklamalarından sonra sürekli arandığını söyledi.

Kütahyalı, şöyle konuştu:

"Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar." (Haber Merkezi)

Gündem