Şarkıcı Tuğba Özerk tek celsede boşandı: Ayrılık sadece şarkılarda yaşanmıyor

Şarkıcı Tuğba Özerk tek celsede boşandı: Ayrılık sadece şarkılarda yaşanmıyor

Şarkıcı Tuğba Özerk, geçen evlendiği iş insanı Gökmen Tanaçar ile anlaşmalı boşandı. Dava tek celsede bitti. Özerk aldatma iddiaları için “böyle bir şey olabilir mi” dedi.

Şarkıcı Tuğba Özerk geçen yıl evlendiği iş insanı Gökmen Tanaçar ile anlaşmalı şekilde tek celsede boşandı. Özerk karar sonrasında “Bazen ayrılıklar sadece şarkılarda yaşanmıyor” derken, aldatma iddialarına, “Böyle bir şey olabilir mi?” yanıtını verdi.

Şarkıcı Tuğba Özerk, 30 Haziran 2021'de aile arasında gerçekleşen sade bir nikah töreniyle evlendiği iş insanı Gökmen Tanaçar ile geçen Eylül ayında boşanacaklarını duyurmuştu. Tanaçar'ın açtığı anlaşmalı boşanma davası İstanbul 5. Aile Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmaya Tuğba Özerk ve Gökmen Tanaçar avukatları ile birlikte katıldı.

Mahkeme, tarafların anlaşmalı şekilde boşanmak için mahkemeye başvurduklarını belirtti. 5 dakika süren duruşma sonunda tarafların boşanmalarına karar verildi. Tuğba Özerk ve Gökmen Tanaçar oturdukları evden ayrılacaklarını belirttiler. Taraflar birbirinden nafaka ve tazminat talebinde bulunmadı.

"4 YILA YAKIN BİR BİRLİKTELİK BİTMİŞ OLDU"


Şarkıcı Tuğba Özerk duruşma sonrası, "Anlaşmalı olarak boşandık. 4 yıla yakın bir birliktelik bitmiş oldu. Üzücü bir şey tabii ki, hiç kimse istemezdi böyle bir şey, yapacak bir şey yok. Karşılıklı bir talebimiz olmadı" dedi.

“Bazen ayrılık sadece şarkılarda yaşanmıyor” diyen Özerk gazetecilerin, aldatma iddialarıyla ilgili sorusuna “Böyle bir şey olabilir mi” yanıtını verdi.

Özerk’in avukatı, "Tuğba Hanım ve Gökmen Bey hiçbir nafaka talebi, mal varlığı menfaati olmaksızın boşandılar" şeklinde konuştu. Gökmen Tanaçar duruşma sonrası açıklama yapmadı. Tanaçar'ın avukatı ise "Taraflar severek evlendiler. Evlilikleri belli bir süre sürdü. Anlaşamadılar, ikisi için de hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. (DHA – Kısa Dalga)