Serenay Sarıkaya'dan iyi haber geldi! Hayranları çok üzülmüştü

Serenay Sarıkaya'dan iyi haber geldi! Hayranları çok üzülmüştü
Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın başrollerindeki Aile dizisinin final yapacak olması Show TV seyircilerini çok üzmüştü. Serenay Sarıkaya iyi haberi verdi. Başarılı oyuncunun müjdesi Şahmaran adlı diziyle ilgili.

Serenay Sarıkaya'dan "Şahraman" müjdesi! Show TV ekranlarında 2.sezonuyla ekranda olan Aile dizisi 30.bölümde final yapacak. Serenay Sarıkaya ise Şahmaran dizisiyle seyircilerin karşısında olacak.

aile-dizisinin-devini-serenay-sarikaya-kimdir-203735-20230307.jpg

Netflix'in başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan ve Ece Ertez gibi başarılı isimlerin yer aldığı "Şahraman" dizisinin ilk sezonu büyük beğeni toplamış ve yerli dizileri arasında en yüksek haftalık izlenme sayısına ulaşarak rekor kırmıştı.

Yeni sezonu uzun zamandır beklenen dizi için Serenay Sarıkaya'dan müjdeli haber geldi. Oyuncu dizinin son bir değişiklik olmazsa aralık veya ocak ayında yayınlanacağını belirtti.

serenay-sarikaya-dan-sahraman-mujdesi-h39994-45582.jpg

TÜM DÜNYADA İZLENMİŞTİ

Netflix'in başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı ''Şahmaran'' dizisi sadece Türkiye'de değil birçok ülkede ilgiyle izlenmişti. Reyting rekorları kıran d izinin yeni sezonu merakla bekleniyordu.

KADRODA YENİ İSİMLER

Edinilen bilgiye göre; Netflix'in başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Şahmaran dizisinin kadrosunda yeni oyuncular da yer alacak. Kadroya kimlerin katıldığı şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda

İlgili Haberler
Magazin