Sergen Deveci'den hastanede yeni paylaşım: Lütfen endişelenmeyin

Sergen Deveci'den hastanede yeni paylaşım:  Lütfen endişelenmeyin
Amasya'da turneden dönen tiyatro oyuncuları ve çalışanların geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Sergen Deveci, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Amasya’da, turneden dönen tiyatro ekibini taşıyan minibüs bir TIR'a çarpmış, kazada 3 tiyatro oyuncu yaşamını yitirmişti.

Yaralanan 8 kişi arasında olan ve ambulans uçakla İstanbul'a getirilen Sergen Deveci, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Kazada arkadaşlarını kaybetmenin acısını yaşadığını belirten Deveci, fotoğraflı bir açıklama yayınladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Deveci, ''Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum sadece. Haberlerin aksine gayet iyiyim, hissediyorum, yemek yiyorum ve tepki veriyorum. Gündemi bu şekilde meşgul ederek size zarar vermek istemiyorum. Sevginizi kısacık sürede gayet derinden hissettim. 2'nci baharımın geriye kalan kısmında hep buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin'' ifadelerini kullandı.

Gündem